Intranet by webBOX

wersja mobilna strony

RSI
specjalizuje się w rozwiązaniach intranetowych. Główny produkt - Intranet by webBOX to elastyczny System Intranetowo-Ekstranetowy w gotowym do wdrożenia pakiecie standardowych modułów. Intranet zapewnia komunikację, zarządzanie dokumentami, zarządzanie urlopami, zasobami ludzkimi oraz innymi. Oferujemy w pełni funkcjonalną wersje demo intranetu. RSI wykonuje także dedykowane oprogramowanie na zamówienie, wdraża portale korporacyjne oraz extranety.
Aktualności
Aktualności
Praktyczne zarządzanie projektami według metodyki PRINCE2 - podsumowanie

We współpracy z firmą P2Ware, polskim producentem oprogramowania do zarządzania projektami, programami i portfelami projektów, w dniu 07 Października 2016r. odbyły się warsztaty, w ramach których uczestnicy mogli zapoznać się z tematyką praktycznego wykorzystania narzędzi informatycznych do zarządzania projektami.

więcej Więcej
Case Studies
Intranet by webBOX w Bestgum Polska Sp. z o.o.

System Intranet by webBOX został wdrożony w przedsiębiorstwie Bestgum Polska Sp. z o.o. W ramach tego projektu zostały udostępnione wybrane moduły wchodzące w skład Pakietu Standard.

Kariera w RSI

Świadczymy usługi informatyczne, konsultingowe oraz outsourcingowe. Jesteśmy czołową polską firmą specjalizującą się w dziedzinie zarządzania informacją, zasobami oraz komunikacją wewnętrzną.
Nasz zespół wciąż powiększa się o kolejnych specjalistów, których wysokie kwalifikacje i zaangażowanie pozwalają nam zapewniać realizację projektów na najwyższym poziomie.

Poszukujemy osób utalentowanych, kreatywnych, gotowych podjąć wyzwanie w ciekawej i rozwojowej firmie.

Aktualnie poszukujemy:

Programistki/y PHP

Opis stanowiska:

Wybrana osoba będzie członkiem zespołu programistów uczestniczących w zaawansowanym projekcie informatycznym realizowanym przez RSI Sp. z o.o. Do jej zadań należeć będzie projektowanie i rozbudowa modułów oprogramowania informatycznego, przygotowywanie dokumentacji oprogramowania, testowanie oraz realizacja projektu wykorzystaniem Symfony framework.

Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości programowania w PHP
  • Doświadczenie w budowie aplikacji internetowych w oparciu o frameworki w szczególności Symfony oraz Zend
  • Biegłości w obsłudze XHTML, CSS, XML, XSLT, JavaScript, AJAX, Mysql, Postgresql
  • Swobody w projektowaniu i programowaniu obiektowym
  • Znajomości najnowszych technologii i trendów w Internecie
  • Praktycznej znajomości dowolnego systemu kontroli wersji CVS, SVN
  • Wiedzy z zakresu CMS/WCM
  • Doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji projektowych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Otwartego i analitycznego umysłu
  • Zapraszamy absolwentów oraz studentów ostatniego roku Informatyki

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy w prestiżowych i ciekawych projektach
  • Możliwość podnoszenie własnych kwalifikacji

Rodzaj zatrudnienia: Umowa na pełny etat, umowa zlecenie lub umowa o dzieło. Dopuszczamy pracę zdalną. CV, oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@rsi.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: Programista PHP

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133, poz. 883)"