webBOX lite to nowoczesny system intranetowy przeznaczony specjalnie dla małych przedsiębiorstw. webBOX lite, przygotowany na bazie naszego sztandarowego i wielokrotnie nagradzanego systemu Intranet by webBOX, udostępnia wszystkie niezbędne narzędzia korporacyjnego intranetu w bardzo atrakcyjnej cenie dla małych firm.
 
Łatwy w obsłudze i dopasowany do Twojego biznesu Intranet posiada wiele funkcji pomocnych w codziennym zarządzaniu firmą. Pozwala między innymi na sprawne zarządzanie obiegiem dokumentów, wymianę pomysłów pomiędzy pracownikami, łatwiejsze zarządzanie czasem pracy, czy też budowanie wewnętrznego PR firmy.
 
 
 
Dowiedz się więcej
zobacz prezentację video

Ulepszona komunikacja i sprawniejsze działanie

Dzięki specjalistycznym modułom system pozwala na stworzenie biuletynu firmowego, wymianę opinii na forum, głosowanie w sondach, dzielenie się zdjęciami i możliwość edycji dokumentów. Dodatkowo system ułatwia składanie wniosków urlopowych, przedstawia graficznie rozkład nieobecności, a rozbudowany kalendarz pozwala na planowanie ważnych zdarzeń firmowych i prywatnych.

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu

webBOX lite jest wirtualną bazą danych, w której możesz składać wszystkie dokumenty firmowe i określać prawa dostępu do nich. Dzięki rozbudowanym filtrom i możliwości uporządkowania dokumentów w kategoriach, znalezienie potrzebnego dokumentu jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Możliwość edycji pozwala na równoczesny dostęp do najnowszej wersji dokumentu dla wszystkich uprawnionych do tego użytkowników.

Oszczędność czasu i kosztów

Wszystkie ważne informacje firmowe zgromadzone w jednym miejscu pozwolą pracownikom na wydajniejsza pracę,
gdyż nie będą oni tracić czasu na szukanie firmowych danych. Rozbudowane narzędzia wspierające komunikacje wewnętrzną,  oraz możliwość edycji dokumentów pozwalają zmniejsyzć koszty rachunków telefonicznych i wydatki na drukowanie.

Łatwość instalacji i obsługi

Intranet by webBOX lite jest dostępny zaraz po założeniu konta. Intranet dostępny jest przez zwykłą przeglądarke internetową a do codziennej z nim pracy wystarczą podstawowe umiejętności. Ponadto, do każdego z modułów udostępniamy przystępnie napisaną instrukcję obsługi.

Doświadczenie i wiarygodność

webBOX lite został zaprojektowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą w czasie dużych wdrożeń
u takich klientów jak Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Grupa Ożarów. Lista klientów RSI dostepna tutaj.